SYLWETKA: lek. wet. Konrad Kalisz

lek. wet. KONRAD KALISZ

lek. wet. KONRAD KALISZ

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie z 1996 roku. 

Po studiach pracował w Klinice Chirurgii Lubelskiego Wydziału Weterynaryjnego na stanowisku asystenta. Od 01.09.1998 jest współwłaścicielem przychodni Animal w Łodzi. Od stycznia 2023 pracuje w strukturze europejskich klinik weterynaryjnych AniCura.

W Polsce ukończył specjalizację z zakresu chorób psów i kotów oraz radiologii. 

Ogromna pasja do neurologii małych zwierząt skłoniła dr Kalisza do ukończenia europejskiej specjalizacji ESAVS z neurologii i neurochirurgii. Jest to prestiżowa szkoła prowadzona przez mistrzów neurologii i neurochirurgii, której ukończenie jest gwarancją najwyższych umiejętności z wymienionych dziedzin.

Dzięki swojej ciężkiej pracy i poświęceniu nauce obecnie dr Kalisz jest jednym z najlepszych specjalistów neurologii weterynaryjnej w Polsce, a do jego kliniki na konsultacje przyjeżdżają pacjenci neurologiczni z całego kraju.

Uczestnicy kursów i wykładów doktora Kalisza, zawsze mogą liczyć na mnogość ciekawych klinicznych przypadków, które ułatwiają zrozumienie chorób układu nerwowego

Człowiek o niespożytej energii i pasji do swojej pracy, zawsze jest gotowy z uśmiechem wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienie. Podczas kursów sprawia, że nauka neurologii jest nie tylko logiczna i przyjazna, ale dla wielu staje się pasją na całe życie.

Wykładowca na I Konferencji RehabVET: Dni Fizjoterapii Weterynaryjnej w Łodzi w 2022r.

Wykładowca na Konferencji RehabVET 2023: Neurorehabilitacja? Bez nerwów! w Łodzi.