SYLWETKA: lek. wet. Monika Knoppek

lek. wet. MONIKA KNOPPEK właściciel firmy Vetoptima.

lek. wet. MONIKA KNOPPEK właściciel firmy Vetoptima.

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierunku „Marketing strategiczny na rynku farmaceutycznym” na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studium szkoły trenerów biznesu „Moderator” we Wrocławiu.  

Od 2004 związana jestem z weterynaryjną branżą farmaceutyczną. Zdobywałam doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach zarówno w dziale handlowym jak i w dziale marketingu (menadżer techniczny i menadżer produktu)  w 3 międzynarodowych firmach farmaceutycznych : Vetoquinol Biowet, Boehringer Ingelheim, Zoetis. W tym czasie również współpracowałam z wieloma agencjami reklamowymi i szkołami trenerów, m.in. z firmą KEREL przy projekcie związanym z merchandisingiem w weterynarii. 

Od ponad 6 lat, jako właściciel firmy VetOptima, zajmuję się wspieraniem placówek weterynaryjnych w działaniach marketingowych, mających na celu ich rozwój i szybkie osiągnięcie zamierzonych celów. Regularnie prowadzę szkolenia dla lekarzy weterynarii oraz pozostałego personelu medycznego na temat komunikacji, radzenia sobie z trudnym klientem, marketingu i zarządzania. 

Obecnie zarządzam dwoma przychodniami weterynaryjnymi na Śląsku i Dolnym Śląsku, a także wspieram doradczo około 20 placówek weterynaryjnych.

Wykładowca na Konferencji RehabVET 2023: Neurorehabilitacja? Bez nerwów! w Łodzi.